Özlasteksan Kauçuk

Lastik, conta, oring, kauçuk imalatları yapan Özlasteksan Kauçuk 1979’den bu güne kadar ki süreçte gelişen teknoloji ve sanayi de takip ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yılların verdiği deneyimle müşteri memnuniyetini başta tutmak suretiyle size daha iyi hizmet vermek amacıyla bizi her fırsatta arayabilirsiniz. Üretimini yaptığımız ürünlerin özel üretim ve kaliteli malzemelerimizden geçerek müşterilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz. Böylece kalitede bir adım daha öne geçebilirsiniz. Lastik ürünlerinin üretiminde de hamur kalitesi önemlidir.

Yaptırdığınız her ucuz maliyet sizlerin üretim yaptığınız makinanıza arızaya sebebiyet verebilir. Özel imalatlarımız da her zaman size özel hizmet vermek tek gurur kaynağımızdır. Özel sert plastik ve kauçuk mamullerini tercihinize göre isterseniz pres baskı isterseniz özel kalıp makinalarımız üretimde kaliteden ödün vermeden en kaliteli malzemelerden oluşan karışım kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Kauçuk Üretimi

Kauçuk alanındaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kendimizi devamlı geliştirmek, gerek yurt içi gerekse yurt dışı müşterilerimizin değerlendirmeleri ile en kaliteli ürün ve hizmeti veren kuruluşlar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Kauçuk esaslı malzemeler üretimi ile faaliyete başlayan ÖZLASTEKSAN KAUÇUK Otomotiv, Gemicilik, İnşaat ve Makina Sanayisine yönelik Kauçuk Profil imalatı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Üretim bandımız ve kapasitemiz müşterilerimizin EPDM – NEOPREN – NBR – SBR Kauçuktan üretilen her türlü malzeme talebine cevap verecek düzeydedir.

Kauçuk Üretimleri

Hammadde Kauçuk Üretimi
Hammadde Kauçuk Üretimi
Kalite Kontrol
Kalite Kontrol
Kauçuk Üretim
Kauçuk Üretim
Kauçuk Fabrika
Kauçuk Fabrika
Kauçuk Üretim Aşaması
Kauçuk Üretim Aşaması

Özlasteksan Kauçuk

Oring Conta
Özel Üretim Kauçuk